Başkan Dalgıç, Parvomai Belediye Başkanı Papazov ile görüştü

Başkan Dalgıç, Parvomai Belediye Başkanı Papazov ile görüştüBulgaristan’ın Ram Trakya Belediyeler Birliği yönetim kurulu üyesi Parvomai Belediye Başkanı Angel Papazov eşi ile birlikte geldiği Tekirdağ’da, Trakyakent Birlik Başkanı  Op. Dr. Adem Dalgıç ve Birlik Müdürü Sinan Çetiz’in konuğu oldu.Trakyakent ve Ram Trakya iş birliğinde gerçekleştirilmesi planlanan uluslararası iş adamları toplantısının detaylarını görüşmek üzere Tekirdağ’a gelen Başkan Angel Papazov, toplantılara katılım gösterecek olan kuruluşlar hakkında Başkan Dalgıç’ı bilgilendirdi.

Trakyakent Birlik Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç da, daha önce ortaklaşa gerçekleştirdikleri iş adamları toplantılarının iki ülkenin dostluğu ve gelişmeleri açısından son derece yararlı etkinlikler olduğunu belirterek, Trakyakent ve Ram Trakya Belediye Birlikleri olarak iki ülke işadamlarına üst düzey çalışma imkanları sağladıklarını belirtti. Başkan Dalgıç düzenlenen bu toplantıların artı sonuçlar ortaya çıkardığını belirtirken iş adamlarının birbirleri ile temaslarının önemli derecede yoğunlaştığını gözlemlediklerini, bu durumun da iki birliği daha farklı projeler ortaya sürerek değişik programlar hazırlamaya teşvik ettiğini söyledi.

Trakyakent Belediyeler Birliği olarak Bulgaristan ile çok uyumlu çalıştıklarını ve güzel projelere imza attıklarını söyleyen Birlik Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç çalışmaların aynı ciddiyetle devam edeceğini ifade ederek, iki birliği oldukça yoğun bir çalışma döneminin beklediğini belirtti.

Başkan Dalgıç ile Parvomai Belediye Başkanı Papazov çeşitli konularda bilgi alışverişlerinde bulunurlarken görüşülen konuları karara bağladılar.

Haber: Trakyakent

http://www.trakyakent.gov.tr/haber.php?id=1090